Yenişehir Gündem Gazetesi Ziyaretimiz

Yenişehir Gündem Gazetesi Ziyaretimiz

Yenişehir Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” (YÖGDER) Başkanı Erhan Cengiz, kuruluşların özel güvenlik görevlisi bulmakta zorlandığına dikkat çekti ve “Özel güvenlik görevlisi bulmak isteyenler bundan böyle bizlere çok daha kolay ulaşabilecekler” dedi.

          Kısa bir süre önce kurulan “Yenişehir Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” (YÖGDER), boş durmuyor. Yenişehir’de sık sık ziyaretler gerçekleştiren YÖGDER, son olarak Yenişehir Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nihat Bıçak’ı ziyaret etti.

        Ziyarette, YÖGDER olarak her geçen gün büyüdüklerini ve şimdiden 100 üyeye ulaştıklarını vurgulayan Erhan Cengiz, “Kısa bir süre önce özel Güvenlik Personelinin, sosyal, mesleki, toplumsal ve kültürel gelişimini sağlamak, üyelerinin hak ve yararlarının yasalar çerçevesinde aramak, savunmak, üyelerine, bakmakla yükümlü olduğu aile bireylerine bütün hususlara ayni, nakdi her türlü maddi manevi yardımda bulunmak amacıyla kurduğumuz derneğimiz, 100 üye sayısına ulaştı. Yenişehir’de 200 tane aktif çalışan özel güvenlikçi var, güvenlik sertifikası sahibi özel güvenlikçilerle bu sayı 500’e ulaşıyor. Tüm özel güvenlikçi arkadaşlarımızı dernek çatımız altında toplamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

ERHAN CENGİZ: BİZLERE ULAŞMAK ŞİMDİ ÇOK DAHA KOLAY

          Ziyarette çok önemli bir konuya daha gündeme getiren “Yenişehir Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” (YÖGDER) Başkanı Erhan Cengiz, “Birçok kuruluşun özel güvenlik görevlisi bulmakta zorluk çektiğini biliyoruz. Dernek olarak bizler de bu sıkıntıyı aşmak için “www.yogder.org” adı altında bir internet sitesi kurduk. Özel güvenlik görevlisi arayan firma ve kuruluşlarımız bu adresten gerekli bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca info@yogder.orgadresine mail atarak da bizlere ulaşabilirler” dedi.

       Cengiz, “ özel güvenlik sertifikası olanların info@yogder.org adresine CV’lerini mail atmaları dumunda ,bizde kriterlere uygun Güvenlik Görevlisi arayan işletmelere yönlendirebiliriz” dedi.

       Erhan Cengiz, YÖGDER olarak, bazı sosyal faaliyetlere imza atacaklarını da söyledi. Özellikle talep olduğu taktirde ,isteyen üyelerine Yakın Dövüş Teknikleri ve İngilizce Dil Eğitimi aldırmak için gerekli girişimlerde de bulunduklarını belirtti.

Paylaş :

Yorumlar

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Sende Yorum Yap