YÖGDER’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

YÖGDER’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Yenişehir Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden (YÖGDER) teşekkür ziyaretleri.

6645 Sayı Yasayla düzenlenen İş Kanunu’nun 59’uncu maddesine göre nöbet sisteminde değişikliğe gidildi. Yenişehir Havaalanı’nındaki güvenlikçiler adına, nöbet sisteminde değişiklik yapılması için yetkililere taleplerini ileten YÖGDER, yetkililerden olumlu yanıt aldı.

YÖGDER Yönetim Kurulu Üyeleri de bu gelişmeler üzerine Havaalanı Meydan Müdürü Recep Pak, Havaalanı Emniyet Müdürü Mehmet Elitok, Havaalanı Meydan Müdür Yardımcısı Bekir Kılınçarslan, Havaalanı Koruma ve Güvenlik Şefi Muhammed Çakmak’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette, YÖGDER ve faaliyetleri de anlatıldı.

Havaalanı Müdürü Recep Pak’ı ziyaretinde konuşan YÖGDER Başkanı Erhan Cengiz, “Güvenlikçilerin mesai saatlerini düzenleyen bir yasa çıktı. Özel güvenlikçi arkadaşlarımız bu yasaya istinaden nöbet saatlerinin düzenlemesini talep ettiler. Biz de taleplerimizi başta Havaalanı Müdürümüz Recep Pak ve diğer yetkililere ilettik. Kendileri taleplerimizi olumlu karşıladılar ve nöbetlerimizi arkadaşlarımızın istediği şekilde düzenlediler. Bu düzenlemeyle arkadaşlarımız çok daha verimli çalışıyorlar. Arkadaşlarımızın taleplerini olumlu karşılayan Havaalanı Müdürümüz Recep Pak ve emeği geçenlere, üyelerimiz adına çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Havaalanı Müdürü Recep Pak ise, “Özel güvenlikçi arkadaşlarımız, bizim mesai arkadaşlarımız. Onların daha verimli çalışması için elimizden geleni yapıyoruz. Bize nöbetlerin düzenlenmesi için talep geldi. Biz de yasalar çerçevesinde arkadaşlarımızın istediği düzenlemeyi yaptık” dedi.  

Paylaş :

Yorumlar

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Sende Yorum Yap